HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL WEB TASARIM

(SEO, SLL ve Mobil Uyumlu)

Kurumsal bir arayüze sahip sitenizi Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmeniz için ayrıntılı SEO çalışmaları olmazsa olmazlardandır.

 

Bu sayede 24 saat gibi kısa süre içerisinde arama motorlarında sitenizi üst sıralarda yer almasını hedefliyoruz.

 

Aynı zamanda sitenizin akıllı telefon ve tabletlerde mobil uyumlu tasarımı ile kolay kullanımı sağlıyoruz. Aynı zamanda tasarladığımız web sitelerin farklı boyut ve çözünürlüklere sahip bilgisayarlar için uyumlu duruma getiriyor ve SSL sertifikası ile  sitenizin hem güvenli hemde kurumsal olmasını gerçekleştiriyoruz. 

Tasarımda sunduğumuz esneklik sayesinde beğendiğiniz bir web sitesini tasarlayabilir yada sizlere sunacağımız şablonlar üzerinden seçim yapabilir veya hayalinizde ki tasarımları bizlere sunarak sizlere eşsiz siteler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin.

#

   Mağazanızda bulunan ürünleri internet ortamında tüm dünyaya sunabilmek sandığınız kadar zor ve pahalı değil.

 

Satışa sunmak istediğiniz ürünleri kolayca eklemek, değiştirmek, promosyon ve kampanyalar oluşturmak,  fiyat değişikliklerinin yapılabilmesi, ürünlere farklı renk, boyut ve açıklama eklenmesi, farklı boyutlarda ki ürünleriniz için farklı fiyatların konulabilmesi gibi özellikler ile istediğiniz yerden ve isteğiniz zaman yönetebilirsiniz. 

 

Kredi kartı ve iyzico gibi ödeme yöntemleri ile haftanın 7 günü, 24 saati dünyanın her yerine satış yapabilirsiniz.

Online alışveriş sitenizde kanuni olarak gerekli olan "Mesafeli Satış Sözleşmesi", "Teslimat ve İade", Gizlilik Politikası", "Master Card/Visa Card" gibi gereklilikleri ek ücret almadan hazırlamaktayız. 

Satışlarınızı arttırmak ve müşteri potansiyeli arttırmak için bizimle iletişime geçin.

ONLİNE MAĞAZA

#

(E-Ticaret Sitesi)

KATALOG TASARIM

Katalog tasarım çalışması, firmalar hakkında net ve detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi firma tanıtım rehberidir.

 

Her bir firma kendini kaliteli ve detaylı bir şekilde anlatıma sahip olan katalog tasarımına ihtiyaç duymaktadır. Önemli olan gerçek anlamda kaliteli bir çalışma ortaya çıkartarak piyasanın yapılmamış özel bir kataloğuna sahip olabilmektir.

 

Katalog tasarımları sayesinde bir anda binlerce kişiye kolayca ulaşılabilmekte yapılan hizmetler kolayca müşterilere aktarılabilmektedir.

 

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakla olan dergi, menü ve kataloglar özellikle reklam sektöründe firmaların vazgeçemeyeceği en önemli tanıtım aksesuarlarından biridir.

Firmanıza özel ve detaylar ile hazırlanmış katalog tasarımı için bizimle iletişime geçin.

#

Mevcut web sitenizin alan adını değiştirmeden, profesyonel bir arayüze sahip, müşterilerinizin dikkatini çeken ve özelliklerle dolu, arama motorlarında üst sıralarda çıkan bir tasarımla sitenizi yenilemek her kurumun talebidir.

Maliyetli ama aynı zamanda özensiz hazırlanmış web sitesi yerine, sizlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda, sizlere sunacağımız bir çok tasarım ile birlikte seçenekler oluşturarak seçim yapmanıza olanak tanıyoruz. 

Web site revizyon işleminde, tasarım ve içerik çalışmaları tamamen hazırlanana kadar eski siteniz aynı şekilde çalışmaya devam eder. 

Tüm revizyon çalışmaları tamamlanması akabinde yeni sitenizi mevcut alan adınızı bağlayarak yeni bir web sitesine sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

WEB SİTE REVİZYONU

#

GOOGLE KONUM KAYDI

Google Benim İşletmem Hesabınızla bir yerel işletme listelemesinden fazlasına sahip olursunuz. Oluşturacağınız İşletme Profilinizle, Google Arama ve Haritalar'da sizi arayan müşterilerle kolayca etkileşime geçebilirsiniz.

Fotoğraflar, çalışma saatleri ve iletişim bilgileri gibi bilgilerinizi yayınlayarak işletmenizi özel kılan özellikleri öne çıkarabilir, müşterilere sizi neden tercih edebileceklerini gösterebilirsiniz.

Müşterileriniz sizinle iletişim kurmaya hazır: Size telefon etmek, mesaj göndermek veya yorum yapmak istiyorlar. Daha fazla iletişim kanalı daha fazla iş potansiyeli demek.

Bütün dünya Google'da arama yapıyor. Bu aramaları müşteriye dönüştürün.

(Google Haritar, Google My Business)

#

TEKNİK DESTEK

   Domain, Hosting, SSL, SEO, Grafik Tasarım ve web tasarım rehberliği gibi konularda teknik destek vermekteyiz.

Web tasarımda yaşadığınız problemlerin sebepleri, çözümü ve diğer teknik bilgiler konusunda tecrübelerimizi aktarıyoruz.

Teknik destek ve web site rehberliği için bizimle iletişime geçin.

#

PROJE TAMAMLAMA AŞAMALARI

AŞAMA - 1

Tasarım detayı, site içeriği, oluşturulacak sayfalar, site adı gibi bilgiler toplanır ve fiyat teklifi verilir.

#

AŞAMA - 2

#

Demo tasarım oluşturulur ve sunulur. Yapılacak değişiklikler ve eklenecek içerikler belirlenir.

AŞAMA - 3

#

Hazırlanan site açılır ve Google gibi arama motorlarına bağlanır ve yayınlanır. Sitenin satışı yapılır.

Webkoloni(Arka Plansız)

Koray YAŞA

Yenikent Mh. Gebze/Kocaeli

Bu site webkoloni.com tarafından kurulmuştur.

Telif Hakkı ©2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

web koloni, vep koloni, vepkoloni, wep koloni